land4travel - inny wymiar podróżowania

Jesteśmy grupą przyjaciół, zafascynowanych podróżami. Naszymi wyprawami chcemy wzbudzać chęć zobaczenia nowych miejsc i ciekawość świata. Jeździmy z dala od utartych szlaków turystycznych. Nasza pasją jest podróżowanie w stylu adventure i tą pasją chcemy zarażać podróżujących z nami. Nie zabierzemy Ciebie na plaże Hurgady, ale z nami zobaczysz góry Kaukazu, wraki na Morzu Aralskim czy pingwiny na brzegach Patagonii. Land4travel nie jest biurem turystycznym. Jest to przedsięwzięcie dla tych, którzy w podróżach szukają kontaktu z przyrodą, lokalną kulturą, pragną poczuć atmosferę Camel Trophy podróżując legendarnymi terenówkami Land Rover Discovery. Jedź z nami i sprawdź, jaki urok mają azjatyckie hostele i jak wygląda koniec świata na Przylądku Horn.

Poprowadzą Was doświadczeni przewodnicy

Dlaczego powinieneś pojechać właśnie z nami...?

... bo tylko z nami poczujesz atmosferę rajdu Camel Trophy, nie martwiąc się o nic. 100% frajdy!

Jeśli masz pytania dzwoń +48 603 499 338

lub napisz info@land4travel.com

Opinie naszych klientów

nie musisz nam wierzyć... ale oni już wiele razy wyjechali z nami :)
 • Wyjazd z Krzyśkiem był przyjemnością, samochód był dobrze przygotowany, a jak pojawił się problem, to potrafił go od razu rozwiązać. Krzysiek dzięki swojej otwartości, łatwo nawiązuje kontakty i brata się z "lokalesami". 3 tygodnie w Ameryce Południowej były dobrze spędzonym czasem.
 • Zobaczyłam miejsca, gdzie do tej pory nie był nikt z moich znajomych! Pierwszy raz poczułam atmosferę zlotu miłośników aut marki Land Rover w Argentynie :) Chłopaki, gdzie jedziecie za rok?
 • Sporo czasu w samochodzie, ale tango w boskim Buenos mi wszystko zrekompensowało. Po wyjeździe z Land4Travel kupiłem swoją terenówkę, następnym razem jadę swoim Defem.
  Rysiek, Gorzów
  Argentyna
 • Panowie, nie jest to taki hardcore jak obiecujecie :) niemniej wyjazd wart przeżycia, Gruzja po góralsku jest nie-sa-mo-wi-ta, a zepsuty samochód wymienili w 6h na inny, zuchy, nie straciłam nic z wyjazdu!
  Ania, Koszalin
  Gruzja po Góralsku

Napisz do nas i dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej na temat organizowanych przez Land4travel wyjazdów, odpowiemy na każdy mail

Adres email
Treść wiadomości:

land4travel.com

IT Service Tomasz Maj
81-629 Gdynia
ul. Stawna 1a/15
NIP 584-117-40-20

Tomek - tel. +48 603 499 338
Krzysiek - tel. +48 793 651 316

email: info@land4travel.com

×
Polecam!