Gruzja 4x4 - rodzinnie

Na tą wyprawę już nie mamy samochodów, które moglibyśmy wypożyczyć :(
Zobacz nasze propozycje wypraw do
Kirgizji lub Kirgizji i uzbeckiej części Kotliny Fergańskiej.

1
państwo
1600
kilometrów
14
dni
3
trudność

Ten wyjazd przygotowaliśmy specjalnie dla naszych dzieci :) a teraz chcielibyśmy pokazać ciekawe miejsca Wam i Waszym dzieciom.

Rozpoczniemy w Tbilisi, skąd skierujemy się do Udabno, gdzie nasze dzieci będą mogły uczyć się jazdy konnej na rozległych stepach Kaheti. Zapewniamy, że na gruzińskich koniach potrafią jeździć wszyscy, nawet ci, którzy do tej pory niewiele mieli z końmi do czynienia. Przewodnikiem będzie Szamil - góral ze Swanetii, który tylko sobie znanymi ścieżkami poprowadzi nas do David Gareja - miejsca traktowanego przez Gruzinów jak Watykan prawosławia.

Następnie malowniczą drogą terenową pojedziemy do Vardzi - tu czeka także coś przyjemnego dla dorosłych - obejrzymy skalne miasto, zbudowane przez królową Tamarę. W czasie najazdów mongolskich w średniowieczu mieszkało tu nawet do 60 tys. ludzi. Sami przekonajcie się jak wspaniałe jest to miejsce.

Odpoczynek dzieci od zabawy nie może trwać wiecznie - czas na Batumi i delfinarium, miejsce, w którym także dorośli będą się świetnie bawili. Chętni będą mogli skorzystać z możliwości pływania z delfinami. Reakcje tych ssaków są zbliżone do zachowań małego dziecka, dzięki czemu dzieci z ufnością przytulają się do delfinów i nawiązują z nimi bliski kontakt.

Ale to nie koniec atrakcji dla dzieci - z Batumi asfaltem pojedziemy do Anakli na całodzienny wypoczynek w tamtejszym aquaparku. Jeśli czas pozwoli, a uczestnicy wyrażą ochotę - to jadąc w kierunku Shatili, po drodze wstapimy do malowniczego wąwozu Okatse i jaskini, gdzie według legendy więziony był Prometeusz.

Wyprawę zakończymy mocnym uderzeniem - drogą do Shatili, wioski zamieszkałej przez 68 mieszkańców i położonej 4 km od granicy z Czeczenią. Bedziemy mogli tam zwiedzić kompleks około 60 kamiennych wież obronnych, połączonych ścianami i pomostami. W drodze powrotnej będziemy nocowali na campingu, gdzie dzieci i dorośli będa mogli skorzystać z "małpiego gaju" oraz raftingu na Aragvi.

Ostatni dzień wyprawy poświęcimy na zwiedzanie Tbilisi - będziecie mogli odwiedzić starówkę, Most Pokoju, katedrę Sioni, a wieczorem siąść w jednej z restauracji.

Trasa wyprawy:

 • Tbilisi

  ... i wylądował
 • Udabno

  Gruzin jeździ konno
 • DavidGareja

  z wizytą u mnichów
 • Vardzia

  podziemne miasto
 • Batumi

  popływamy z delfinami
 • Anaklia

  czas na relaks w aquaparku
 • Tspirani

  czas na rafting!
 • Shatili

  Droga do Czeczenii
 • Tbilisi

  musimy już wracać?

Koszty uczestnictwa

Cena nie zawiera:

 • biletu na trasie Warszawa - Tbilisi i Tbilisi - Warszawa,
 • posiłków,
 • kosztów paliwa (z wyjątkiem sytuacji, kiedy jedziesz w samochodzie razem z prowadzącym)
 • biletów wstępów do atrakcji turystycznych

Pozostałe informacje:

 • samolot - W-wa - Tbilisi - W-wa - 947 pln (wylot z Warszawy 3.08. o 22.25, wylot z Tbilisi 17.08 o 04.55), linie LOT
 • paliwo - ok. 3 zł/l
 • noclegi w hotelach (max 2-3) – ok 15$/osobę/noc,
 • restauracje - ok 75$ od osoby, ceny nieznacznie niższe niż w Polsce
 • dodatkowe atrakcje - ok 150$ od osoby

Uwaga:

Ceny lotów często się zmieniają! Obecnie bilety lotnicze kosztują około 1000 zł (lot bezpośredni z Warszawy!). Pamiętaj, im prędzej kupisz bilet - tym będzie on tańszy.

Na naszych wyprawach to często Wy decydujecie co chcecie robić. Nasz plan wyprawy jest ramowy. Jest to możliwe, dzięki temu, że jesteśmy niezależni od od hoteli, kolejek, autobusów. Możemy zmieniać plany z dnia na dzień - jeśli tylko Wam to będzie pasowało. Jesteśmy klubem zrzeszającym podróżników, ludzi mających pasję i wspólne zainteresowania. Nie jesteśmy biurem podróży, chcemy pokazać Wam to co sami kochamy i zarazić Was miłością do podróży i odkrywania innych kultur. Dzięki temu, że nasze samochody są kompletnie wyposażone w sprzęt wyprawowy - w tym namioty dachowe, prysznice, kabiny prysznicowe, kuchenki, sprzęt do gotowania, potrafimy zorganizować wyjazdy taniej niż tradycyjne biura podróży. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Jeśli masz pytania zadzwoń +48 603 499 338

lub napisz info@land4travel.com

Dlaczego powinieneś pojechać właśnie z nami?

Dzięki możliwości wynajęcia kompletnie wyposażonych samochodów terenowych marki Land Rover Discovery II, możesz przeżyć niesamowitą przygodę w Polsce i za granicą

Zdjęcia z poprzednich wypraw

Opinie naszych klientów

nie musisz nam wierzyć... ale oni już wiele razy wyjechali z nami :)
 • Wyjazd z Krzyśkiem był przyjemnością, samochód był dobrze przygotowany, a jak pojawił się problem, to potrafił go od razu rozwiązać. Krzysiek dzięki swojej otwartości, łatwo nawiązuje kontakty i brata się z "lokalesami". 3 tygodnie w Ameryce Południowej były dobrze spędzonym czasem.
 • Zobaczyłam miejsca, gdzie do tej pory nie był nikt z moich znajomych! Pierwszy raz poczułam atmosferę zlotu miłośników aut marki Land Rover w Argentynie :) Chłopaki, gdzie jedziecie za rok?
 • Sporo czasu w samochodzie, ale tango w boskim Buenos mi wszystko zrekompensowało. Po wyjeździe z Land4Travel kupiłem swoją terenówkę, następnym razem jadę swoim Defem.
  Rysiek, Gorzów
  Argentyna
 • Panowie, nie jest to taki hardcore jak obiecujecie :) niemniej wyjazd wart przeżycia, Gruzja po góralsku jest nie-sa-mo-wi-ta, a zepsuty samochód wymienili w 6h na inny, zuchy, nie straciłam nic z wyjazdu!
  Ania, Koszalin
  Gruzja po Góralsku

Napisz do nas i dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej na temat organizowanych przez Land4travel wyjazdów, odpowiemy na każdy mail

Adres email
Treść wiadomości:

land4travel.com

IT Service Tomasz Maj
81-629 Gdynia
ul. Stawna 1a/15
NIP 584-117-40-20

Tomek - tel. +48 603 499 338
Krzysiek - tel. +48 793 651 316

email: info@land4travel.com

×
Nowy gość wszedł na stronę
×
Nowy gość wszedł na stronę
×
Polecam!